LBM Özel Öğretim Kursu

Caddebostan'ın Tam kalbinde 4/8 Kişilik Ferah Sınıflarda
Gerçekten Özel Bir Eğitim Almaya Ne Dersin?

- Cadde LBM İle Eğlenerek Kazan -

öğrencilerimiz ne dediler?

Neler Yapıyoruz? Farkımız Nedir?

Eğitim gibi zor fakat önemli bir hizmeti nitelikli bir şekilde sunmanın gayreti içindeyiz !

Deneme Analizi

Yıl içerisinde 60 deneme yapılır. 10 denemede bir ayrıntılı deneme analizi yapılır. Deneme analizine göre takviye dersler ve ödevlendirme yapılır.

Kişiye Özel Kitap

Deneme analizine göre öğrencimizin bilgi boşlukları tespit edilir. Bilgi boşluklarına göre her öğrencimize özel soru bankası hazırlanır. Kişiye Özel Soru Bankaları Ocak ayının ilk haftası ve Nisan ayının ilk haftası verilir.

Gece Dersleri

Deneme analizine göre öğrencilerin bilgi boşlukları tespit edilir ve Mart ve Nisan ayları boyunca haftada 4 gün , 19.30 ile 21.30 arası gece dersleri yapılır.

Ödev Takip Sistemi

Öğretmen dersi anlatır ve konu ile ilgili ödev verir. Öğrenci ödevi kurumumuzda yapar.Öğretmen ödevi kontrol eder.Konuyu anlama seviyesine göre eve ödev verilir. Verilen ödev mutlaka kontrol edilir ve velimize bilgi verilir.

Kişiye Özel Eğitim

VIP Şubemizdeki tüm eğitimler, öğrencilerin eğitimsel altyapılarındaki farklılıklar göz önünde bulundurularak şekillendirilmektedir.

Özel Bire Bir Dersler

Öğrencilerimiz ihtiyacı doğrultusunda 1-1 derslerini randevu alabilmektedir. Tüm branşlardan özel ders ihtiyacı karşılıyoruz

4 Kişilik VIP ve 8/12 Kişilik Butik Sınıflar

Kurumumuzdaki tüm eğitim faaliyetleri, 4 kişilik VIP ve 8-12 kişilik butik sınıflarda gerçekleştirilmektedir.

Geleneksel & Modern Öğrenme Yöntemi

Günlük hayatlarında teknolojiye boğulan çocuklarımıza şu anda dünyanın en önemli kurumlarında olduğu gibi, geleneksel & Modern öğrenme yöntemi ile eğitim veriyoruz.

Haftalık Öğretmen Gözetiminde Etütler

Öğrenilen konuyu etütlerle pekiştirerek, konunun unutulmasının önüne geçiyoruz. Sakin etüt ortamlarında sessiz ve verimli etütler.

Kurslarımız

LGS Kursu

Liseye hazırlık için gereken özel kursumuzun kayıtları başladı.Sizler de geleceğiniz için LBM Özel Eğitim Kurumunu tercih edin.

Birebir Özel Ders

Liseye ve üniversiteye hazırlık için gereken özel kursumuzun kayıtları başladı. Sizler de geleceğiniz için LBM Özel Eğitim Kurumunu tercih edin.

Yapılan Aktiveler

LBM İLE BAŞARIYA ULAŞIN

BİZE ULAŞIN

Email Adresimiz

info@lbmegitim.com

Bizi Arayın

(0216) 706 25 26 / (0216) 706 45 26

Cadde LBM

Suadiye, Kazım Özalp Sk. No:17, Kadıköy/İstanbul

BİZİ TAKİP EDİN